FRIGO 2 - moderný smerový zimný dezén. FRIGO 2 je vhodná pre malé mestské a kompaktné vozidlá aj pre vozidlá strednej triedy.Konštrukcia pneumatiky zaisťuje dlhý kilometrový nájazd a komfortnú jazdu v zime.Smerový dezén so širokými drážkami skvele odstraňuje vodu a topiacom sneh; čím znižuje riziko aquaplaningu.Optimalizovaná kontaktná plocha pneumatiky sa prejavuje dobrou priľnavosťou na zimných cestách.Njedůležitější vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Dobrá odolnosť proti aquaplaningu.- Ekonomická voľba.- Dobré jazdné vlastnosti.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 165 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R14 |
| Hmotnostný index | 79 (437kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 53.63 l |
| EPREL | 609496 |
| Dezén | FRIGO 2 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo