WinterContact™ TS 860 - Jednička vo všetkých ohľadoch.Nová WinterContact™ TS 860 posiluje vzájomné prepojenie povrchu pneumatiky so zasneženým povrchom vozovky prostredníctvom novej technológie Snow Curve+.Vtláčanie snehu do viac ako 1000 zárezov po celom profile pneumatiky prináša zvýšenú priľnavosť k zasneženej vozovke; a to hlavne v zákrutách.Inovovaná silika zmes Maximum Traction Silica Compound zaisťuje vynikajúcu priľnavosť na mokre a výrazne tak zvyšuje brzdný výkon. WinterContact™ TS 860 tak udrží flexibilné jazdné vlastnosti v akomkoľvek zimnom počasí a bezpečne prenáša brzdnú silu na mokrých; zľadovatených aj zasnežených vozovkách.Nový systém lamiel a lamelových kanálikov umožňuje stály odvod vody z kontaktnej plochy pneumatiky a zaisťuje lepší brzdný výkon na zľadovatených a namrznutých vozovkách.To znižuje riziko zhoršenia brzdného výkonu v prípade topiaceho sa snehu a podporuje tak rýchlejšie brzdenie.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - 3PMSF.- Technológia Cool Chili™ poskytne najlepšie brzdné vlastnosti v akomkoľvek zimnom počasí.- Technológia Liquid Layer Drainage™ skracuje brzdnú dráhu na namrznutých a zľadovatených cestách.- Technológia Snow Curve+ zaisťuje bezpečnosť v zákrutách na zasneženej vozovke.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 165 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 81 (462kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 46.00 l |
| EPREL | 479446 |
| Dezén | ContiWinterContact TS 860 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo