All Terrain T / AKO2: ODOLNOSŤ; ZÁBER A ŽIVOTNOSŤ = PNEUMATIKA do každého terénu.Táto multifunkčná pneumatika Vám poskytne maximálne potešenie z jazdy na akomkoľvek povrchu.Je určená pre vodičov; ktorí jazdia ako po ceste; tak i v teréne.Poskytuje výbornú adhéziu; ktorá znamená lepší prenos výkonu medzi pneumatikou a povrchom. - Má mimoriadne dlhú životnosť a odolnosť.Zvýšený záber na každom type povrchu: o 10% väčší záber na bahne a o 19% na snehu.O 20% pevnejšie bočnice pre jazdu s maximálnou dôverou aj v najnáročnejších podmienkach.Špeciálne vyvinutá zmes behúňa: Vydrží 2x dlhšie na štrku a o 15% dlhšie na asfalte.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Dlhá životnosť.- Väčší záber na každom povrchu.- Odolnejšie bočnice.- Viac najazdených km na ceste aj mimo nej.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 119 (1360kg) |
| Rýchlostný index | S |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 150.07 l |
| EPREL | 410955 |
| Dezén | ALL-TERRAIN T/A KO 2 |
| Druh | All Terrain |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C2 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 74 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo