BFGoodrich Urban Terrain T / A -Celoroční pneumatika pre vozidlá 4x4 s prevahou jazdy na ceste a vyhovujúce aj jazde v teréne.O 20% silnejší vlákna kostry prekonajú všetky nástrahy jazdy v meste.Asymetrický dezén zvyšuje životnosť pneumatiky a zaručuje rovnomerné opotrebenie.Viacúčelové využitie; 90% na ceste a 10% v teréne; zaručujevynikající priľnavosť na každom type povrchu.Jej široké pozdĺžne drážky odvádzajú efektívnejšie vodu a snižujíriziko vzniku aquaplaningu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- 90:10 on / off-road.- Dlhá životnosť.- Excelentná trakčné schopnosti.- Dobrá odolnosť.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 75.76 l |
| EPREL | 410812 |
| Dezén | URBAN TERRAIN T/A |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo