Letná pneumatika PILOT SPORT 4 je novinkou pre sezónu 2016 ktorá ponúka oproti predchodcovi PILOT SPORT 3 lepšiu kontrolu nad vozidlom.Presné reakcie na pokyny riadenia; vyššiu mieru bezpečnosti na mokrom povrchu a kratšiu brzdnú dráhu. Táto pneumatika sa môže chváliť aj výnimočnou kilometrovou životnosťou.Pneumatika PILOT SPORT 4 je vyvinutá v spolupráci s najvýznamnejšími výrobcami vozidiel a na základe skúseností získaných v automobilových závodoch.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 408925 |
| Objem | 84.00 l |
| Dezén | PILOT SPORT 4 |
| DOT | 2023 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo