K117B Ventus S1 Evo 2 - vysoko výkonná runflat letná pneumatika pre osobné vozidlá.Kontrolovaná aj presná ovládateľnosť pri vyšších rýchlostiach.Uspokojuje požiadavky na výkony aj ochranu životného prostredia cestou minimalizovaného valivého odporu a optimalizáciou tvaru profilu.Maximalizácia výkonu na suchej vozovke vďaka optimálnej tuhosti blokov.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- HRS - Hankook runflat systém.- Najlepšia rovnováha medzi výkonmi na mokrej a suchej vozovke.- Vysoko výkonné športové výkkony vďaka pokročilým technológiám.- Indikátor rovnomerného opotrebovania.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 71.40 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 499923 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | K117B Ventus S1 Evo2 |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo