Scorpion Zero Asimmetrico je pneuamtika vytvorená pomocou najnovších a najvyspelejších vývojových konštrukčných techník Pirelli MIRS - Modulárny Integrovaný Robotizovaný Systém. Pnematika zrodená preto; aby sa stala súčasťou najvýkonnejších ľahkých nákladných vozidiel a SUV; zvyšuje bezpečnostné rozmery a zároveň obohacuje váš zážitok z jazdy. Použitie pneumatiky Scorpion Zero Asimmetrico na akomkoľvek vozidle zvyšuje stupeň priľnavosti k povrchu; prenáša okamžitú reakciu pri zatáčaní a väčšie smerovosť. Atraktívny dezén vytvára z pneumatiky ideálnu voľbu pre kolesá a sady pneumatík vyžadujúce maximálny efekt. Vzorka asymetrického dezénu a celoročná zmes prispievajú k dosiahnutiu vynikajúcich výkonov.Stredové rebrovanie optimalizuje opotrebenie. Tri pozdĺžne drážky znižujú riziko vzniku aquaplaningu a lamely v tvare písmena S zase výrazne obmedzujú hlučnosť.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Má iba M+S!- Lamely v tvare písmena S zase výrazne obmedzujú hlučnosť.- Pozdĺžne drážky znižujú riziko vzniku aquaplaningu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 88.88 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 595326 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | SCORPION ZERO ASIMMETRICO |
| Druh | Snižující hluk uvnitř vozidla |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo