SCORPION VERDE - bola vytvorená pomocou najnovších materiálov a technológií zaručujúcich úspory; rešpekt k životnému prostrediu; komfort a bezpečnosť na všetkých povrchoch.SCORPION VERDE to je perfektná kombinácia nízkeho valivého odporu; plastického a akustického komfortu; skvelého kilometrového nájazdu; čo prináša výborné brzdné a jazdné vlastnosti.Nízky valivý odpor a znížená hmotnosť zaisťujú nižšiu spotrebu paliva a emisie CO2.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Vysoká úroveň bezpečnosti aj za nepriaznivého počasia.- Pneu šetrná k životnému prostrediu.- Vysoký kilometrový výkon a nižšia spotreba paliva.- Skvele odoláva vzniku aquaplaningu.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| EPREL | 595074 |
| Objem | 101.32 l |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | Scorpion VERDE |
| DOT | 2026 |
| Druh | Samozacelující |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo