TURANZA ER300A - letné osobné pneumatiky.Optimalizované pre stabilnú; účinnú; hladkú a tichú jazdu: perfektná vyváženosť medzi výkonom a potešením z jazdy.Vyvinuté špeciálne pre BMW.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Pohodlie a úspornosť.- Ovládateľnosť na mokrom povrchu.- Vyvinuté pre BMW.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 92 (630kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 381034 |
| Objem | 74.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | TURANZA ER300A |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo