TURANZA ER300Optimalizované pre stabilnú; účinnú; hladkú a tichú jazdu: perfektná vyváženosť medzi výkonom a potešením z jazdy.Vnútorná časť asymetrického dezénu a zmes behúňa posilnená silikou zaisťujú pneumatike Bridgestone ER300 skvelé výkony na mokrom povrchu.Vonkajšia časť asymetrického dezénu a priebežné stredové obvodové rebro zaisťujú vynikajúcu stabilitu a držanie stopy.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- vynikajúci výkon na mokrom povrchu- výborná stabilita a držanie stopy- veľmi tichá
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 381690 |
| Objem | 80.00 l |
| Špecifikácia | MO |
| Dezén | TURANZA ER300 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo