Celoročná pneumatika Nokian tyres Weatherproof ponúka nekompromisnú bezpečnosť v zime a udržuje si skvelé jazdné vlastnosti aj v horúcich letných mesiacoch.Špičkové inovácie od najsevernejšieho výrobcu pneumatík na svete zaisťujú; že rad pneumatík Nokian Tyres Weatheproof ponúka komfortné riadenie počas všetkých ročných období. Pneu Nokian Tyres Weatherproof je určená pre vodičov; ktorí chcú všestrannú pneumatiku s maximálnym výkonom po celý rok.. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Skvelá na snehu. - Stabilná a bezpečná na suchu i na mokre. - Malé a stredne veľké vozidlá. - Indikátor opotrebovania (DSI) a ukazovateľ zimnej bezpečnosti (WSI). - 3PMSF.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 175 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 84 (500kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 65.00 l |
| EPREL | 510153 |
| DOT | 2020 |
| Druh | Štandardné |
| Dezén | Weatherproof |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 68 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo