GENERAL TIRE GRABBER HTS6080:20 on/offModerný dezén s vysokým počtom záberových hrán pre vynikajúcu kvalitu jazdy a výborné ovládanie aj na mokrom povrchu.Lepšie životnosť behúňa v drsných terénnych podmienkach. Odolná zmes znižujúci riziko prerazenia. Skvelý výkon aj v náročných terénoch.Pohodlná a príjemná jazda. Špeciálna absorpčná vrstva znižujúce hluk. Lamely po oboch stranách behúňa fungujú ako zvuková bariéra proti hluku vznikajúcemu v stredu vzorky.Vysoký kilometrový výkon; rovnomerné opotrebenie a zvýšená životnosť behúňa. StabiliTrak Technológia pre optimalizovanú tuhosť pneumatiky a minimalizáciu nerovnomerného opotrebovania.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 105 (925kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 108.65 l |
| EPREL | 495162 |
| Dezén | GRABBER HTS60 |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo