RW08 Dynapro i * cept - zimné pneumatiky pre vozidlá 4x4.Dynapro i * cept RW08 umožňuje maximálne využiť potenciál výkonných vozidiel SUV a vozov 's pohonom 4x4 vďaka mimoriadnym brzdným a záberovým vlastnostiam na zasneženým aj zľadovatených cestách.Nová zmes siliky zaisťuje bezpečné riadenie a vynikajúci brzdný výkon na zmrznutých vozovkách.Vďaka ojedinelému dizajnu poskytuje pneumatika skvelú priľnavosť a tým predchádza strate záberu na snehu a ľade.Otvorená smerová konštrukcia zasa napomáha skvelému samočistenie a odvodu vody.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúci záber na snehu a mokru.- Výborné jazdné vlastnosti.- Mimoriadne brzdné vlastnosti.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 80 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | Q |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | E |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 114.00 l |
| EPREL | 470874 |
| Dezén | RW08 DynaPro i*cept |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo