Sava ESKIMO S3 + : Vylepšená zimná pneumatika s vynikajúcou priľnavosťou a kratšie brzdnou dráhou.Skvelá priľnavosť v zimných podmienkach nemusí stáť majetok.Pneumatika Sava eskimo s3 + sa pevne drží aj na mokrých a zasnežených cestách.Pneumatika eskimo s3 + využíva špeciálnu živicu; ktorá umožňuje lepšiu priľnavosť a kratšiu brzdnú dráhu na mokrej vozovke. Dezén behúňa obsahuje viac hrán; ktoré záber ďalej zvyšujú.Smerový dezén s hlbokými drážkami v behúni efektívne rozptyľuje vodu aj snehovú brečku a znižuje tak riziko aquaplaningu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Výnimočná trakcia a brzdný výkon na snehu.- Dobrý brzdný výkon na mokrej vozovke.- Odolnosť voči aquaplaningu.- Vysoký kilometrový výkon.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 155 mm |
| Profil | 80 % |
| Priemer | R13 |
| Hmotnostný index | 79 (437kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | E |
| EPREL | 609960 |
| Objem | 51.82 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | ESKIMO S3+ |
| DOT | 2024 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo