Nokian tyres WR D4 je zimná pneumatika pre stredne veľké a vysokovýkonné vozidlá. Je vyvinutá pre bezpečnú a vyváženú jazdu - zaručuje vynikajúcu priľnavosť vo všetkých zimných jazdných podmienkach. Pneumatika Nokian Tyres WR D4 so šípovým dezénom má vyvážené jazdné reakcie a stopercentne spoľahlivú priľnavosť v každom zimnom počasí. Každý dezénový blok a lamela tohto štýlového dezénu majú presný tvar a funkciu. Výsledkom je vynikajúca priľnavosť a ovládateľnosť. Jedinečné rozmiestnenie častíc v zmesi pryže Nokian tyres Twin Trac Silica; ktorá obsahuje prírodný kaučuk; siliku a repkový olej; zaručuje vynikajúce výkony na snehu a priľnavosť na mokre. Táto technologicky vyspelá zmes gumy zvyšuje tiež jazdnú stabilitu a odolnosť voči opotrebovaniu. Vďaka extrémne nízkemu valivému odporu má pneumatika nízku spotrebu paliva. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - Vynikajúca priľnavosť na mokrom; suchom i zasneženom povrchu. - Stabilná a vyvážená jazda. - Výborná odolnosť proti vzniku aquaplaningu. - 3PMSF.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 104.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 510180 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | WR D4 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo