DUELER H/T 687Dueler HT 687 sú prémiové SUV pneumatiky navrhnuté pre širokú škálu vozidiel zaisťujúcich bezpečnosť; stabilitu a cestné výkony.Pneumatika 4x4. Bridgestone Dueler H/T 687 je vhodná pre všetky typy ciest s celoročným využitím. Má dobrú samočistiacu schopnosť; tichú a ekonomickú prevádzku.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Bezpečnosť.- Stabilita.- Dobrý výkon na ceste.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | E |
| EPREL | 381329 |
| Objem | 85.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Špecifikácia | |
| Dezén | DUELER H/T 687 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo