Dynapro AT/M tiež označený ako RF10 je agresívny off roadovy dezén s výnimočným behúňom a dizajnom bočnice; ktorý pridáva na štýle vášho auta. Tento dezén bol vyvinutý špeciálne pre silné pickupy a športové VAN a SUV vozidlá. Dynapro AT/M ponúka najlepší záber a akceleráciu za všetkých podmienok. Zosilnené nylonové pláty zvyšujú životnosť. Vysoko odolné kordy zlepšujú jazdnú stabilitu a odolnosť. Hrúbka gumy zosilnená vnútornou vložkou minimalizuje nárazy. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - dobrý záber a akceleráciu za všetkých podmienok - zosilnené nylonové pláty - vysoko odolné kordymají označení M+S
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 100 (800kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 81.10 l |
| EPREL | 468821 |
| Dezén | RF10 Dynapro AT M |
| Druh | All Terrain |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo