GENERAL TIRE GRABBER GT100:0 on/offPre silné a rýchle SUVVynikajúci výkon a ovládateľnosť na suchej i mokrej vozovke.Robustný behúň minimalizuje opotrebenie. Po celú dobu životnosti pneumatika poskytuje pohodlnú jazdu a nízku hlučnosť.Vynikajúci brzdný výkon na mokrom povrchu.Mnoho záberových hrán poskytuje veľmi vysokú úroveň bezpečnosti vďaka vynikajúcej priľnavosti na mokrej vozovke aj pri brzdení.- VAI (VISUAL ALIGNMENT INDICATOR) - Indikátor vizuálna súosostiUpozorňuje na nesprávne opotrebenie pneumatík vplyvom zle nastavené geomterie.V prípade; že sa dezén nerovnomerne opotrebuje počas prvých 1000 km; technológie Visual Alignment Indicator (VAI) to signalizuje vodičovi.Tým sa výrazne predlžuje životnosť pneumatiky.- RTM- Indikátor nutnosti výmeny pneumatíkTechnológia RTM včas informuje vodiča; kedy je potrebné vymeniť pneumatiku; čo zvyšuje bezpečnosť.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 75 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 99.24 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 495067 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | GRABBER GT |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo