Špičková pneumatika; ktorá ponúka maximálne bezpečie a potešenie z jazdy pre veľmi rýchla a výkonná športová vozidlá. U pneu ContiSportContact 5 P boli individuálne zakomponované špecifické požiadavky pre prednú a zadnú nápravu. Vďaka precíznej ovládateľnosti a maximálnemu záberu za všetkých podmienok dokáže zabezpečiť plný prenos výkonu športového automobilu na vozovku. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - perfektné vedenie v priamom smere a výnimočný handling - najlepšia adhézia a maximálna stabilita pri zatáčaní - krátka brzdná dráha na mokrej aj suchej vozovke - individuálne zakomponované špecifické požiadavky pre prednú a zadnú nápravu
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R21 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 525710 |
| Objem | 139.63 l |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Špecifikácia | MO |
| Dezén | ContiSportContact 5P |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2023/1115 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 74 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo