Pneumatiky určené pre elektrické vozidlávlastnosti:- Najmodernejšia technológia využívajúca nové koncepty vyvinuté špeciálne pre elektrické autá- vzor dezénu poskytuje nižší hluk; kratšie brzdenie na mokrej koľaji; optimalizovaný valivý odpor a dobrá manipulácia- pružnejšia plocha bočnej steny vedie k menšej strate energie pri nakláňaní alebo odrážaní pneumatiky
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | Q |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | A |
| Objem | 64.27 l |
| EPREL | 481725 |
| Dezén | Conti.eContact |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo