Sava Effecta+ je atraktívna štandardná letná pneumatika s vynikajúcou priľnavosťou na mokrom a suchom povrchu. Vyniká komfortnou; bezpečnou a ekonomickou jazdou. Pevné stredové rebro pneu prináša presné riadenie; komfort jazdy a nízku hlučnosť pneumatiky. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - nízka hlučnosť a vysoký kilometrový výkon - dvojité hrany v ramene minimalizujú vznik aquaplaningu a umožňujú rovnomerné opotrebenie
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 145 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R13 |
| Hmotnostný index | 71 (345kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 609612 |
| Objem | 41.23 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | EFFECTA+ |
| DOT | 2023 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo