ContiWinterContact™ TS 830 P - Bezpečne v zime s výkonnými vozidlami.Vďaka rovnomernému rozloženiu tuhosti v dezénových blokoch a rovnomernej distribúcii kontaktného tlaku; vykazuje pneumatika ContiWinterContact™ TS 830 P menšie a rovnomernejšie opotrebovanie. Výsledkom je samozrejme dlhšia životnosť pneu.Vysoká tuhosť blokov dezénu v stredovej časti a v obvodovom smere a veľký počet lamiel s optimalizovanou zostavou adhéznych hrán zaručuje vynikajúci brzdný výkon na mokrom povrchu; rovnako ako na snehu a ľade.Vysoký počet blokov a lamiel v ramenných oblastiach a použitie „zámočkových“ sínusových lamiel vytvára viac adhéznych hrán a zvyšuje tak trakčnú silu na snehu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Výnimočná brzdná sila na snehu a ľade.- Lepší záber na snehu.- Dlhá životnosť.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 479430 |
| Objem | 64.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | ContiWinterContact TS 830 P |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo