BLIZZAKLM-80 EVO - ZIMNÉ SUV / 4X4 PNEUMATIKA.Objavte ozajstné zimné radovánky bez kompromisov v oblasti bezpečnosti; pohodlia a výkonu.Pneumatiky Blizzak LM-80 EVO boli špeciálne vyvinuté; aby spĺňali vysoké požiadavky dnešných silných vozidiel 4x4 a SUV s ohľadom na výkon; bezpečnosť a odozvu.Pocíťte rozdiel vynikajúcich jazdných vlastností a ovládateľnosti s týmito pneumatikami na snehu; ľade alebo suchom a mokrom povrchu. Pre dokonalý jazdný zážitok v zimnom období.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Presné zatáčanie na ľade; snehu aj v roztopenom snehu.- Výnimočná ovládateľnosť.- Skvele predchádza vzniku aquaplaningu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 80 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 382093 |
| Objem | 86.00 l |
| Dezén | Blizzak LM80 EVO |
| DOT | 2024 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo