BLIZZAK LM-80 - ZIMNÉ SUV / 4X4 PNEUMATIKA.Moderná zmes a technológie behúňa navrhnuté pre vozidlá SUV a 4X4 zaručujú lepšie jazdné vlastnosti; brzdenie; akceleráciu a odozvu pri riadení pri nízkych teplotách; na snehu a ľade.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Moderná zmes a technológie behúňa.- Vynikajúca zimná ovládateľnosť; odozva a brzdenie.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 110.00 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 382624 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | Blizzak LM80 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo