BLIZZAK LM-32 - zimné pneu pre osobné automobily.Vďaka výnimočnej zimné technológii sa môžete s kľudom postaviť všetkým výzvam; ktoré si pre vás zima pripravila.Pneumatiky Blizzak LM-32 a LM-32s ponúkajú vynikajúcu úroveň priľnavosti v najrôznejších podmienkach.Spoľahlivá a pokojná jazda na suchom; mokrom aj namrznutom povrchu.Asymetrický dezén; silikou obohatená zmes a robustná konštrukcia zaručujú maximálne pohodlie a bezpečnosť.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúca úroveň priľnavosti v najrôznejších podmienkach.- Aj vo variante pre dodávky.- Jednoduchá a bezpečná ovládateľnosť za akýchkoľvek zimných podmienok.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 382664 |
| Objem | 102.00 l |
| Špecifikácia | MOE |
| Dezén | Blizzak LM32 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Run Flat |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo