WINTER SNOWCONTROL SERIE 3 - zimná pneumatika pre mestské a kompaktné vozidlá do miernych aj náročných zimných podmienok.Vďaka optimalizovanému dizajnu zaisťuje WINTER SNOWCONTROL série 3 vyššiu schopnosť trakcie na snehu.Inovatívny základná zmes a konštrukcia pätky zlepšujú stabilitu vozidla tiež na suchých vozovkách.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vyššia trakcia na snehu aj na mokre.- Výborná ovládateľnosť a jazdné vlastnosti.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 87 (545kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 594677 |
| Objem | 75.10 l |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | WINTER SNOWCONTROL 3 |
| DOT | 2023 |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo