MICHELIN LATITUDE ALPIN LA2 - BEZPEČNOSŤ A MOBILITA PRE SUV AJ V NAJNÁROČNĚJŠÍCH ZIMNÝCH PODMIENKACH.Efektívnejšie záber a o 2 metre kratšia brzdná dráha na mokrých; zľadovatených a zasnežených cestách.Helio Compound 3G - Nové zloženie založené na užití siliky a slnečnicového oleja pre lepšiu priľnavosť v chladnom počasí.Maximum technológií pre efektívnejšie priľnavosť na zimných cestách a presnejšie reakcie na pokyny riadenia.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Excelentná priľnavosť.- Skvelé jazdné vlastnosti.- Maximálna bezpečnosť.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 116 (1250kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 0.12 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 409562 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | LATITUDE ALPIN LA2 GRNX |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo