TURANZA T001 – Relaxujte a vychutnajte si cestu.Turanza T001 je navrhnutý pre najvyššie štandardy bezpečia; pohodlia a účinnosti na každom kilometri.Takže vy aj vaši blízki môžete relaxovať a užívať si jazdu v kľude; ktorý si zaslúžite.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Nízky valivý odpor.- Vysoká priľnavosť a stabilita na mokrom povrchu.- Pokojná a pohodlná jazda.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 94 (670kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 381628 |
| Objem | 80.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Špecifikácia | MOE |
| Dezén | TURANZA T001 |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo