DUELER H/T 684 IIDueler HT 684 II sú prémiové SUV pneumatiky navrhnuté pre vozidlá Cadillac Escalade a Toyota Land Cruiser.Pneumatika poskytuje dobrý výkon na ceste aj mimo nej. Vďaka robustnej konštrukcii pneumatiky prekonáte aj tie najhoršie podmienky bez problémov.Moderná zmes s obsahom siliky zlepšuje kilometrový priebeh a skracuje brzdnú dráhu na mokrom povrchu.Najdôležitejšie vlastnsoti a charakteristiky:- Prémiové SUV pneumatiky.- Dobrý výkon.- Vyšší kilometrový výkon.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 383183 |
| Objem | 149.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Špecifikácia | |
| Dezén | DUELER H/T 684 II |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo