DUELER H/T 689Skvelá priľnavosť za každého počasia a výborne vyvážené cestné výkony zaisťujú tichú a pohodlnú jazdu.Pneumatika BRIDGESTONE DUELER H/T D689 poskytuje dobrý výkon na ceste aj mimo nej.Vďaka robustnej konštrukcii pneumatiky prekonáte aj tie najhoršie podmienky bez problémov.Moderná zmes s obsahom siliky zlepšuje kilometrový priebeh a skracuje brzdnú dráhu na mokrom povrchu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- Skvelá priľnavosť.- Komfort.- Dobrý výkon na ceste.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | S |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | RFD |
| EPREL | 382629 |
| Objem | 140.00 l |
| Špecifikácia | |
| Dezén | DUELER H/T 689 |
| Ochrana ráfiku | |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo