DUELER H/L 400 - sú vysoko výkonné SUV pneumatiky.D400 - výborný pomer výkon/cena.Nízka hlučnosť pneu na každom povrchu.Vďaka pevnému behúňu zaručuje dlhú životnosť a stály výkon.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 102 (850kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 93.00 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 382206 |
| Dezén | DUELER H/L 400 |
| DOT | 2021 |
| Špecifikácia | MO |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo