LATITUDE CROSS - letné pneu pre SUV a 4x4.Vyrobená pre dlhotrvajúcu bezpečnosť a mobilitu na ceste aj v teréne.MICHELIN Latitude Cross; vyrobená pre dlhotrvajúcu bezpečnosť a mobilitu na ceste aj v teréne; je viacúčelová 4x4 pneumatika pre vaše výlety do ľahkého terénu a jazdný komfort na ceste; ktorá vám dlho vydrží.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 108 (1000kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 93.53 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 409948 |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | LATITUDE CROSS |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo