Off Road a SUV letné pneumatiky Michelin LATITUDE SPORT sú určené pre najvýkonnejšie vozidlá 4x4 cestného typu.Tieto pneu Michelin majú rozšírený nulový nárazník; ktorý zaručuje jedinečnú odolnosť pneu na vozovke.Pneu zaisťujú skvelú ovládateľnosť riadenia na suchom i mokrom a bahnitom teréne. Pneumatiky výborne priľnú k vozovke pri prechádzaní zákrutou.
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 411707 |
| Objem | 116.20 l |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Špecifikácia | MO |
| Dezén | LATITUDE SPORT |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo