Nová pneumatika Eagle F1 Asymmetric SUV od spoločnosti Goodyear úspešne prenikla medzi vozidlá SUV so špičkovým výkonom. Táto doplňujúca verzia ocenenej pneumatiky Eagle F1 Asymmetric; tiež disponuje pokročilou technológiou aktívnej priľnavosti pri zatáčaní; vyvinuté spoločnosťou Goodyear a závodné zmesí; ktoré zaisťujú prídavnou priľnavosť k vozovke a poskytujú neprekonateľnú sezónnu účinnosť. Tuhosť behúňa optimalizovaná prostredníctvom vyztužovacího plnidlá a novej generácie polymérov. Táto zmes behúňa je priateľská k životnému prostrediu vďaka technológii s nízkymi úrovňami PCA Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - technológia aktívnej priľnavosti - šetrná k životnému prostrediu - maximálnu priľnavosť a odvod vody na mokrých povrchoch
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 109 (1030kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | C |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 529281 |
| Objem | 138.77 l |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | EAGLE F1 ASYMMETRIC SUV |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo