Dokonalá pneumatika kombinujúci pohodlie a maximálnu bezpečnosť. ContiPremiumContact 5 je prémiová pneumatika určená pre automobily strednej triedy; kompaktná vozidlá i luxusné limuzíny.Môže sa pochváliť mimoriadne krátkou brzdnou dráhou na suchých i mokrých vozovkách; nízkym valivým odporom; bezpečnými jazdnými vlastnosťami a pohodlným handlingom. Pneumatika ContiPremiumContact 5 bola vylepšená o celý rad prvkov; ponúka preto výnimočné vlastnosti.Vďaka optimalizovaným 3D hranám má oproti svojmu predchodcovi oveľa kratšiu brzdnu dráhu.Makro bloky; ktoré sme prevzali z pneumatiky ContiSportContact 5; potom zaisťujú bezpečný handling a lepšie prenos síl pri zatáčaní. A nová kostra - ktorá je upravenou kostrou modelu ContiEcoContact 5 - zvyšuje u pneumatiky ContiPremiumContact 5 pohodlie a znižuje valivý odpor. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - krátka brzdná dráha na suchom i mokrom povrchu - perfektný záber a optimálny handling za každej jazdnej situácie - pohodlné riadenie a vylepšený valivý odpor
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 104 (900kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 482184 |
| Objem | 100.28 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | ContiPremiumContact 5 |
| DOT | 2022 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo