KRISTALL MONTERO 3 - Pneumatika; ktorá prináša výkon po celú zimu.Získajte výkon najvyššej kvality v akýchkoľvek zimných podmienkach. Pneumatika Kristall Montero 3 pohodlne zvláda chlad; dážď; sneh a ľad – všetko za prijateľnú cenu.Vynikajúci záber na snehu: Užite si spoľahlivý zimný záber s technológiou Fulda SnowCatcher. Centrálne drážky zapadajú do seba; čím zachytávajú sneh počas jazdy a pomáhajú pneumatike udržať si priľnavosť na zasnežených cestách.Optimalizovaná na celoročný výkon :Pneumatika Kristall Montero 3 využíva technológiu Bubble Blade; ktorá vyvažuje potrebu hustého usporiadania lamiel na zvládanie ľadu a snehu; spolu so stabilným dizajnom dezénu; ktorý sa dobre ovláda v každom zimnom počasí.Znamenitá priľnavosť pri nízkej teplote: Pneumatika využíva špeciálny polymér; ktorý zostáva pružný pri nízkej teplote; čo pomáha udržovať optimálny výkon v extrémne studených podmienkach.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúci záber na snehu.- Optimalizovaná pre celoročný výkon.- Znamenitá priľnavosť pri nízkej teplote.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 65 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | T |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 609603 |
| Objem | 78.49 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | KRISTALL MONTERO 3 |
| DOT | 2025 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo