Scorpion Verde AS je celoročná ekologická pneumatika určená pre SUV/crossover.Má iba symbol M + S! Je ideálny pre športové SUV a menšie úžitkové vozidlá. Ikony Ecoimpact na bočnici zdôrazňujú šetrnosť k životnému prostrediu. Znížený valivý odpor a hmotnosť pneumatiky prispievajú k zníženiu spotreby paliva a emisií CO2. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - celoročná pneumatika bezpečná za každého počasia - šetrná k životnému prostrediu - znížený valivý odpor a nízka spotreba paliva - minimálna hlučnosť
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 285 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 114 (1180kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Zosilnenie | XL |
| Objem | 166.00 l |
| Dezén | Scorpion VERDE ALL SEASON |
| Druh | Štandardné |
| EPREL | 1600513 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 1222/2009 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo