Určená pre vysoko výkonné a športové automobily; môže byť tiež braná do úvahy pre výkonná vozidlá strednej triedy. Medzníkom vo vývoji radu Pirelli P Zero ™ bola voľba týchto pneumatík ako originálny príslušenstvo pre najvýkonnejšie a najsilnejšie modely na trhu. Jej asymetrický dezén behúňa zlepšuje brzdenie a posilňuje ovládanie a riadenie. Homologácia pre vozidlá Aston Martin; Audi; Bentley; BMW; Ferrari; Jaguar; Lamborghini; Lotus; Maserati; Mercedes; Porsche; ... Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - vynikajúce za mokra sa zlepšenou bezpečnosťou pri možnom aquaplaningu - nano-kompozitná zmes zaisťuje maximálnu priľnavosť a stabilitu - rovnomerné opotrebovanie behúňa - špeciálny žliabky v "tvare-S" v oblasti behúňa poskytujú nižšiu hlučnosť a zlepšujú jazdný komfort
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | A |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 594519 |
| Objem | 94.26 l |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Špecifikácia | * |
| Dezén | P ZERO |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo