Novinka 2013. Pneumatika bola optimalizovaná tak; aby došlo k zníženiu valivého odporu; čím sa zníži spotreba pohonných hmôt a zvýši kilometrový výkon. Pneumatika si udržuje optimálny výkon po celú dobu jej životnosti. Okrem toho sa tiež výrazne zlepšila v oblasti bezpečnosti na mokrej vozovke znížením brzdnej dráhy. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - nižší valivý odpor - optimálny výkon po celú dobu životnosti - zníženie brzdnej dráhy na mokrej vozovke
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R15 |
| Hmotnostný index | 88 (560kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | C |
| EPREL | 594726 |
| Objem | 73.70 l |
| Ochrana ráfiku | |
| Dezén | P1 CINTURATO VERDE |
| DOT | 2022 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo