Výkonná pneumatika pre luxusné SUV vozy. Poskytuje lepšiu ovládateľnosť vďaka vyššej tuhosti centrálnych blokov. S použitím optimalizovaného profilu a tuhosti blokov behúňa; je tlak v pneumatike rovnomerne rozložený pri rôznych záťažových podmienkach. Dokonca aj zaťaženie je rovnomerne prenášané zvisle a priečne na pneu a tým je udržiavaný stabilný kontakt s vozovkou; skrze optimálne dizajn založený na 3D rezu a 3D technológiu ramenných blokov -> týmto je dosiahnuté maximalně možné ovládateľnosti pneumatiky. Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky: - skvelá ovládateľnosť a stabilný kontakt s vozovkou - vynikajúce brzdné vlastnosti - odolná voči aquaplaningu - tichá a odolná voči opotrebeniu
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R19 |
| Hmotnostný index | 111 (1090kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | B |
| Objem | 123.30 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 470568 |
| Ochrana ráfiku | MFS |
| Dezén | RA33 Dynapro HP2 |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo