Vector 4Seasons SUV- Celoročná pneumatika pre vozidlá SUV; ktorá sa prispôsobí počasie a je tak výkonná po celý rok.Vďaka zmesi pre každé počasie a ploššímu profilu; ktorý roznáša tlak rovnomerne; má pneumatika Vector 4Seasons SUV tiež dlhšiu kilometrovú životnosť.Pneumatika; ktorá sa prispôsobí každému počasie vám ponúkne vysoký výkon po celý rok. Pneumatika Vector 4Seasons SUV využíva technológiu Weather Reactive SmartTRED spoločnosti Goodyear a vďaka výkonu špecializovaných zón behúňa sa prispôsobí ročnému obdobiu a povrchu vozovky.Symbol snehovej vločky označuje certifikáciu pre použitie v zime.Pneumatika Vector 4Seasons SUV ponúka agresívny priľnavosť pre zľadovatenej a zasneženej cesty vďaka vhodnej zmesi behúňa a dezénu s vaflovými lamelami Hlboké drážky v behúni rýchlo odvádzajú vodu a kašovitý sneh. Znižujú tým riziko akvaplaningu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúci výkon po celý rok.- Dlhá životnosť.- Väčšia kontrola za každého počasia.- Výkonnosť v teréne.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 235 mm |
| Profil | 55 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 529097 |
| Objem | 111.98 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Špecifikácia | AO |
| Dezén | VECTOR 4SEASONS SUV |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo