Vector 4Seasons Gen-1: Výnimočný výkon po celý rok.Priblížite ďalej za menej paliva s pneumatikami s ľahkým odvaľovaním. Vďaka zmesi pre každé počasie a ploššímu profilu; ktorý roznáša tlak rovnomerne; má pneumatika Vector 4Seasons tiež dlhšiu kilometrovú životnosť.Pneumatika; ktorá sa prispôsobí rôznym poveternostným podmienkam vám ponúkne vysoký výkon po celý rok.Technológia Weather Reactive spoločnosti Goodyear umožňuje pneumatike Vector 4Seasons prispôsobiť sa zmenám ročného obdobia. Špecializované bloky dezénu SmartTRED sa prispôsobujú jazdným podmienkam.Udržte si kontrolu v daždi aj na snehu. Vector 4Seasons ponúka vyššiu odolnosť proti aquaplaningu na mokrej vozovke a o kratšiu brzdnú dráhu na ľade. * Ovládateľnosť za sucha je spoľahlivá; tuhé bloky behúňa dodávajú lepšiu stabilitu pri riadení i zatáčaní.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúci výkon po celý rok.- Záber za všetkých jazdných podmienok.- Šetrnosť k životnému prostrediu.- Lepšia kontrola na mokrej i suchej vozovke.
| Sezóna | Celoročné |
| Šírka | 215 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 96 (710kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 96.02 l |
| EPREL | 529142 |
| Dezén | VECTOR 4SEASONS |
| Druh | Štandardné |
| Ochrana ráfiku | |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Duša | TL |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo