ContiWinterContact TS 810 -Komfortní špecialista na bezpečnosť v zime.Pneumatika ContiWinterContact TS 810 pre strednú a vyššiu triedu zaručuje dobré jazdné vlastnosti na mokrom povrchu; vynikajúcu ovládateľnosť vozidla na zimných cestách; komfort a dlhú životnosť.Dezénové bloky na vnútornej strane pneumatiky av strednom páse vytvára adhézny hrany; ktoré zaisťujú maximálne vedenie na snehu a na mokrej vozovke.Pozdĺžne lamely v dezénových blokoch vnútornej časti pneumatiky zvyšujú bočné vedenie na snehu.Táto nová pneumatika prémiového segmentu v mnohom predbehla svojho úspešného predchodcu.Významný pokrok bol dosiahnutý u brzdného výkonu na mokrej vozovke aj na ľade a došlo aj k zvýšeniu kilometrového výkonu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Asymetrický koncept dotiahnutý do posledného detailu: asymetrický dezén; asymetrické lamely; asymetrický počet dezénových blokov.- Zameranie na komfortnú jazdu pri zachovaní výborných záberových vlastností na snehu.- Nová behúňová zmes zlepšuje priľnavosť k mokrej vozovke.- Výborný kilometrový výkon - zlepšenie až o 15% proti TS 790.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 195 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 89 (580kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | E |
| Objem | 62.84 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 505901 |
| Dezén | ContiWinterContact TS 810 |
| DOT | 2020 |
| Špecifikácia | MO |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo