Pilot Super SportŠpeciálne navrhnuté pre superšportové vozidlá a ultravýkonný tuning.Zrodená z vytrvalostných závodov pre maximálny pôžitok z jazdy!VÝHODY PRODUKTUBezpečnosť aj v najnáročnejších podmienkachNajlepšia ovládateľnosť na suchuVyvinuté v spolupráci s Porsche; BMW M a Ferrari
| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 35 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 99 (775kg) |
| Rýchlostný index | Y |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 80.50 l |
| Ochrana ráfiku | |
| EPREL | 408332 |
| Špecifikácia | * |
| DOT | 2024 |
| Dezén | PILOT SUPER SPORT |
| Zosilnenie | XL |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné a EV ready |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo