BLIZZAK LM-32 - zimné pneu pre osobné automobily.Vďaka výnimočnej zimné technológii sa môžete s kľudom postaviť všetkým výzvam; ktoré si pre vás zima pripravila.Pneumatiky Blizzak LM-32 a LM-32s ponúkajú vynikajúcu úroveň priľnavosti v najrôznejších podmienkach.Spoľahlivá a pokojná jazda na suchom; mokrom aj namrznutom povrchu.Asymetrický dezén; silikou obohatená zmes a robustná konštrukcia zaručujú maximálne pohodlie a bezpečnosť.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Vynikajúca úroveň priľnavosti v najrôznejších podmienkach.- Aj vo variante pre dodávky.- Jednoduchá a bezpečná ovládateľnosť za akýchkoľvek zimných podmienok.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 245 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R20 |
| Hmotnostný index | 95 (690kg) |
| Rýchlostný index | W |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | D |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 110.00 l |
| Ochrana ráfiku | FR |
| EPREL | 382525 |
| Dezén | Blizzak LM32 |
| DOT | 2023 |
| Špecifikácia | AMR |
| Hlučnosť | 72 dB |
| Konštrukcia | Radiální |
| Druh | Štandardné |
| Duša | TL |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| EÚ smernica | 2020/740 |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo