ContiCrossContactWinterPneumatika CrossContact Winter je všestranná zimné pneu pre silné a výkonné automobily s pohonom všetkých štyroch kolies.Asymetrický dezén a asymetrický lamelový systém zaručujú skvelý záber a brzdný výkon na zasnežených či rozbředlým snehom pokrytých vozovkách.Zároveň konštrukcia dezénu a kombinácia obvodových a priečnych drážok prináša výbornú odolnosť voči aquaplaningu a súčasne zaručuje komfortnú a tichú jazdu.Výborné samočistiace vlastnosti a vysoká tuhosť dezénu zvyšuje bezpečnosť pri zatáčaní či v mimoriadnych situáciách.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Excelentná záber a brzdný výkon na zasnežených vozovkách.- Výborné handlingové vlastnosti.- Veľmi vysoká odolnosť voči aquaplaningu.- Tichá; komfortné pneu s nízkym valivým odporom.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 275 mm |
| Profil | 40 % |
| Priemer | R22 |
| Hmotnostný index | 108 (1000kg) |
| Rýchlostný index | V |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| Objem | 131.04 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 479417 |
| Ochrana ráfiku | FR |
| Dezén | ContiCrossContact Winter |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo