ULTRAGRIP + SUV - Pneumatika s vysokým výkonom pre vozidlá SUV; ktorá ponúka skvelý záber po celu zimu.Zámkovej lamely s veľkým počtom ostrých hrán pre bezpečný záber vo všetkých zimných podmienkach.Radiálne lamelypomáhají udržať optimálnu adhéziu na snehu; ľade a za mokra.Pozdĺžne lamely zase zlepšujú ovládateľnosť.Ramenné bloky sú navrhnuté tak; aby pneumatika spoľahlivo zvládla jazdu v teréne.Hlboké drážky odvádzajú vodu a kašovitý sneh a znižujú riziko aquaplaningu.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- Spoľahlivý výkon po celú zimu.- Skvelá priľnavosť a ovládateľnosť na snehu a ľade.- Výkonná v teréne.- Zvýšená odolnosť proti aquaplaningu.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 255 mm |
| Profil | 60 % |
| Priemer | R18 |
| Hmotnostný index | 112 (1120kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | C |
| Objem | 148.53 l |
| Zosilnenie | XL |
| EPREL | 610064 |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Dezén | ULTRA GRIP+ SUV |
| Druh | Štandardné |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 71 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo