Eagle UltraGrip GW - 3Vyniká vysokou prispôsobivosťou na premenlivé zimné podmienky. Bola špeciálne navrhnutá pre najnáročnejšíchvodičov vozidiel strednej a vyššej triedy s vysokým výkonom; ktorým ponúka maximálnu ovládateľnosť vozidla abezpečnosť aj v zimnom počasí. Je vybavená najmodernejšími prvkami; ako je technológia 3D - BIS; dezén skanálikmi usporiadanými do tvaru písmena V ( technológia V - TRED ) a špičková behúňová zmes. Motoristi zosevernej a strednej Európy zažívajú na svojich zimných cestách veľmi premenlivé podmienky; v jednom dni môževodič uraziť 300 kilometrov vysokou rýchlosťou na suché; ale studenej diaľnici; potom mu poprší dve hodiny jazdy pouzučké ceste medzi kopcami a cestu zakončí v zasneženom horskom úseku. Výrobcovia pneumatík preto boli postavenípred neľahkú úlohu: vyvinúť takú zimnú pneumatiku; ktorá by sa bez kompromisov vysporiadala so všetkými týmitonástrahami. Odpoveďou značky Goodyear je Eagle Ultra Grip GW - 3. Táto pneumatika zabezpečuje podstatne viacbezpečnosti a istoty nielen na snehu a ľade; ale tiež na mokrých i suchých cestách; keď teplota klesne podhranicu 7 oC. Väčšina hlavných automobiliek už túto novú pneumatiku schválila na používanie na svojich výkonných modeloch.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:Technológia 3D - BIS zaručuje optimálnu priľnavosť v zime a športovú jazdu za sucha. Vďaka pokrokovej zmesi s veľkýmpodielom siliky si pneumatika zachováva vynikajúcu priľnavosť v nízkych teplotách aj pod bodom mrazu. Eagle Ultra Grip GW - 3je rýchlostná pneumatika navrhnutá pre výkonné automobily; ktoré majú často disky kolies z ľahkých zliatin; veľmi náchylných koderu pri parkovaní pozdĺž obrubníka. Preto má pneumatika Eagle Ultra Grip GW - 3 v nízkoprofilových prevedeniach na bočniciochranný pás; ktorý zabraňuje kontaktu ráfika s obrubníkom.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 225 mm |
| Profil | 45 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 91 (615kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | D |
| EPREL | 528282 |
| Objem | 90.53 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Špecifikácia | *RSC |
| Dezén | EAGLE ULTRA GRIP GW-3 |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 70 dB |
| Hlučnosť typ | B |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo