| Sezóna | Letné |
| Šírka | 265 mm |
| Profil | 70 % |
| Priemer | R16 |
| Hmotnostný index | 121 (1450kg) |
| Rýchlostný index | R |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | B |
| Spotreba paliva | E |
| Druh | Štandardné |
| Objem | 124.60 l |
| Dezén | DISCOVERER A/T3 |
| EÚ smernica | 1222/2009 |
| Trieda vozidla | C1 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 73 dB |
| Hlučnosť typ | 2 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo