Goodyear uviedol na trh pneumatiku UltraGrip Performance 2 určenú pre vysoko výkonné a luxusné automobily.Pneumatika UltraGrip Performance 2 je navrhnutá pre jazdu s vysokým výkonom.Udržuje si optimálnu tuhosť a umožňuje tak istejšie ovládateľnosť za sucha i za mokra.Stredový pás zaisťuje nepretržitý kontakt s povrchom vozovky; čo vedie k presnejšiemu manévrovanie za sucha.Vďaka zmesi behúňa; ktorá udržuje priľnavosť v extrémne chladnom počasí; podáva pneumatika UltraGrip Performance 2 vynikajúci výkon za všetkých zimných podmienok.Užite si ľahšie akceleráciu aj stúpanie vďaka pilkovitým obvodovým drážkam v behúni. Technológia Adaptive SipeGrip zlepšuje priľnavosť a brzdnú silu na ľade a zľadovatenom snehu.RunOnFlat: revolučná technológia RunOnFlat vám umožní ísť na prázdne pneumatike rýchlosťou až 80 km / h. Nie je teda nutné meniť koleso v cestnej premávke; čím klesá riziko nehody.Najdôležitejšie vlastnosti a charakteristiky:- 3PMSF.- RunOnFlat.- Bezpečná priľnavosť na klzkých zimných cestách.- Dobrá ovládateľnosť za mokra i za sucha.- Vysoká odolnosť proti aquaplaningu.- Tichá a pohodlná jazda.
| Sezóna | Zimné |
| Šírka | 205 mm |
| Profil | 50 % |
| Priemer | R17 |
| Hmotnostný index | 89 (580kg) |
| Rýchlostný index | H |
| Priľnavosť na mokrú vozovku | C |
| Spotreba paliva | E |
| EPREL | 529106 |
| Objem | 83.13 l |
| Ochrana ráfiku | FP |
| Špecifikácia | *RSC |
| Dezén | ULTRA GRIP PERFORMANCE 2 |
| Druh | Run Flat |
| EÚ smernica | 2020/740 |
| Konštrukcia | Radiální |
| Hlučnosť | 69 dB |
| Hlučnosť typ | A |
| Trieda vozidla | C1 |
| Duša | TL |
Na u nás zakúpené a prezuté pneumatiky značky Kumho poskytujeme dvojročnú záruku na nelepiteľné defekty, krádež a vandalizmus.
Takže ak sa Vám niečo z uvedeného stane dáme Vám novú pneumatiku zadarmo